تفاوت دو مدل یخچال j34 و j33 ساخت الجی

تفاوت های اساسی دومدل یخچال  j34 و j33  ساخت کمپانی ال جی

شرکت الجی جزء یکی از بزرگترین شرکت ها در زمینه ی تولید لوازم خانگی و لوازم الکترونیک می باشد که همواره بهترین و چشم برانگیز ترین طراحی ها را ارائه نموده و کاربران خود را شگفت زده خواهد نمود. الجی این بار با طراحی و تولید دو یخچال جذاب و شیک که محبوبیت زیادی در بین مخاطبین الجی دارند پا به عرصه رقابت گذاشته و با این دو طراحی بی نظیرش از همه پیشی گرفته؛ مخاطبین الجی به هنگام استفاده و انتخاب این دو مدل همواره به شک می افتند که تفاوت آن ها چیست و کدام یک بهتر می باشد و یا کدام امکانات بیشتری دارد، کارشناسان هایکوپلاس با تهیه این مقاله برای شما عزیزان میخواهند تمامی شک های شما را برطرف کنند و تمامی تفاوت ها و شباهت های این دو مدل پرفروش الجی را برای شما بیان نمایند. باید گفته شود که الجی در ساخت دو یخچال j34  و j33  از طراحی مشابه ی استفاده کرده و آن هارا به امکاناتی مشابه به هم مجهز کرده و تقریبا هر دوی آن ها دارای یک طراحی میباشند اما در بین این ها دارای تفاوت های جزءی میباشند که از جمله این تفاوت ها میتوان به تفاوت در رنگ بدنه ،تفاوت در وزن آن ها و تفاوت در طراحی یخریز و آبریز این دو یخچال اشاره کرد؛ که در ادامه این مقاله تمامی این تفاوت هارا برای شما بیان خواهیم کرد.

تفاوت یخچال j33 و j34

تفاوت موتور های این دو یخچال الجی

همانطور که میدانید هسته یک یخچال قدرتمند موتور آن میباشد و عملکرد عالی یخچال ارتباطی مستقیم با موتور یخچال دارد برای همین کمپانی نامدارد الجی در طراحی یخچال های خود از قدرتمند ترین و بهینه ترین موتور ها استفاده می نماید. الجی در ساخت تمامی یخچال های خود از موتور های اینورتر خطی استفاده نموده که موتورهایی با طول عمر بالا و در عین حال دارای عملکر بالا و کارکرد منحصر بفردی می باشند جالب است بدانید این موتورها با عملکر عالیی که دارند تولید کننده صدای بسیار کمی میباشند و برخلاف  یخچال های قدیمی هیچ گونه سر وصدای اضافی تولید نخواهند کرد؛ تفاوت کارکرد این موتورهای اینورتر با موتور های قدیمی در کاهش قطعات و حذف قسمت های اضافی موتور و در نتیجه ی آن کاهش صدای اضافی میباشد؛ در موتورهای اینورتر بخش های اضافی داخل موتور حذف شده که باعث کاهش سایش قطعات و کاهش استهلاک و در عین حال افزایش طول عمر میشود و به علاوه این ها کاهش قابل توجه صدا و مصرف انرژی را نیز ارائه میکند. این مدل کمپرسورها از یک درایو پیستونی خطی به جای یک درایو مجزای معمول استفاده کرده است که ال جی با تعبیه این نوع موتورها در یخچال های j34  و j33  هر دوی آن ها را به یخچال هایی بصرفه با طول عمر بالایی تبدیل کرده است و نتیجه میگیریم این دو یخچال هیچ تفاوتی در موتور آن ها وجود ندارد و هر دو از موتور اینورتر خطی بهره میبرند.

تفاوت در طراحی یخچال های j34  و j33

طراحی ظاهری دو یخچال j34  و j33  تقریبا مشابه و همانند هم ساخته شده و طراحی داخلی و بیرونی تقریبا همانند هم دارند با این تفاوت که وزن و ظرفیت این دو یخچال با هم تفاوت دارد و در رنگ بیرونی نیز باهم تفاوتی جزءی دارند. طراحی بیرونی یخچال j34  متشکل از 4 درب میباشد که دو درب بالایی به یخچال و دودرب پایین به فریز اختصاص داده شده و به علاوه این ها دارای یک درب مجزا در قسمت بالایی میباشد که به آن قابلیت دور این دور میگویند همچنین همین روند در یخچال j33  نیز پیاده شده؛ روی درب بالایی سمت چپ هردو یخچال محفظه ی آبریز و یخ ساز قرار گرفته اما طراحی یخ ریز و آب ریز آن ها باهم تفاوت دارد و با ظاهری متفاوت با هم ساخته شده اند. طراحی داخلی هردو یخچال متشکل از قفسه های شفاف از جنس شیشه ی حرارت دیده با قابلیت تنظیم ارتفاع و قابلیت شستشو و همچنین قفسه های هردو یخچال متحمل وزن زیاد مواد خوراکی شما میباشند .

تفاوت در طراحی یخریز و آبریز

تفاوت اساسی دو یخچال j34  و j33  در طراحی ظاهری یخریز و آبریز و صفحه دیجیتال تعبیه شده در بالای آن ها و دکمه های کنترلی آن ها میباشد که ظاهری متفاوت با هم دارند و هر کدام دارای طراحی متفاوتی میاشند اما عملکرد و کارکرد هردو یکی میباشند و فقط در ظاهر باهم فرق دارند یخساز و آبریز هردو کاملا اتوماتیک میباشند و قابلیت اتصال به آب شهری را دارند و در هر دوی این یخچال ها فیلتر تصفیه آب 200 گالونی و سه مرحله ای تعبیه شده که آبی زلال و روان را تحویل شما خواهند داد و به شما این امکان را میدهند که همواره به آبی زلال و تصفیه شده دسترسی داشته باشید. صفحه دیجیتالی هردو در بالای آبریز و یخریز قرار دارند که در یخچال j34  صفحه دیجیتالی نصبت به صفحه دیجیتالی  j33  وسیع ترو بزرگ تر میباشد.

سایر تفاوت ها و شباهت ها در امکانات دو یخچال j33 و j34

الجی در طراحی این دو یخچال تقریباٌ از امکاناتی مشابه و همانند هم استفاده کرده و در هردوی آن ها امکاناتی منحصربفرد کار گذاشته؛ از جمله امکاناتی که در هردوی این یخچال ها مشترک میباشد استفاده از فیلتر تصفیه هوا میباشد که هوای داخل یخچال را کاملا پاکیزه میکند و داخل یخچال شما عاری از هرگونه باکتری و میکروب و همچنان یخچال شما عاری از وجود هرگونه بوی بد ناشی از مواد خوراکی داخل یخچال میباشد همین امر باعث شده که روند فاسد شدن مواد خوراکی داخل یخچال به تأخیر بیفتد و دیرتر فاسد و خراب شوند؛ در هر دوی یخچال ها قابلیت عیب یابی هوشمند قرار دارد که از طریق اتصال به وای فای به صورت خودکار عیب یابی یخچال را انجام خواهد داد و به موبایل هوشمند شما ارسال مینماید. طراحی هر دو یخچال به صورت دور این دور یا همان درب تو درب میباشد که به کمک این طراحی لازم نیست برای دسترسی به نوشیدنی های داخل درب اصلی را باز نمایید و باعث صرف انرژی اضافی شوید.

 

 

تفاوت یخچال j33 و j34

 

 

the writer : abdoallhpoor

Haikuplus

قوانین ارسال دیدگاه

دیدگاه‌ها

*
*

بازگشت به بالا