تفاوت ایرپاد سری 2 و ایرپاد پرو

کلیاتی در مورد تفاوت ایرپاد سری 2 و ایرپاد پرو :

کمپانی اپل طی یک تلاش بی وقفه موفق به ساخت هدفون های بلوتوثی با نام ایرپاد شد، این ایرپاد ها در مدل های ایرپاد سری 1،سری 2 و ایرپاد پرو عرضه شدند و در تاریخ 8 آبان 1398 اولین مدل آن معرفی و رونمایی شد.

این ایرپاد ها بنا به کیفیت ساخت و کیفیت صدایشان از یک دیگر تفکیک شده اند و برای هر یک طبق کیفیت و ساختار ظاهری آن قیمت در نظر گرفته شده است. در این نوشته فروشگاه هایکوپلاس به تفاوت بین ایرپاد سری 2 و ایرپاد پرو می پردازد و اگر شما با این وبلاگ فروشگاه هایکوپلاس همراه باشید قطعا تفاوت ایرپاد سری 2 و ایرپاد پرو را می فهمید.

ایرپاد

فیت شدن قابل تنظیم Customizable fit:

نخستین و در عین حال مهمترین تفاوت ایرپاد پرو و ایرپاد سری 2 همان طور که از ظاهرشان پیداست داشتن گوشی هایی با نوک سیلیکونی هست که به کاربر این امکان را میدهد تا بر اساس فیزیک گوش، ایرپاد پرو را انتخاب نمایید تا هم از نفوذ نویز کاهش یابد هم نفوذ مایعات و هم فیت گوش شود و هم از افتادن ایرپاد از گوش جلوگیری شود و مانع افتادن از گوش و گم شدن گوشی ایرپاد شود. اما در ایرپاد سری 2 به دلیل فیزیک ثابت این قابلیت وجود ندارد. ناگفته نماند سه عدد سری گوشی سیلیکونی در بسته بندی این محصول جهت انتخاب موجود است.

 

فیلتر حذف نویز:

فیلتر حذف نویز ایرپاد پرو یک فناوری فوق پیشرفته است که از دو میکروفون روبه بیرون و روبه داخل هم زمان استفاده شده که صدای محیط خارج ایرپاد پرو را دریافت کرده و اقدام به حذف آنها می کند و موجب عدم دخالت سرو صدای بیرون به داخل می شود.

و کاربران دائما تمرکز خودشان را بر روی چیزی که گوش می دهند می گذارند، این تکنولوژی فوق العاده در ایرپاد سری 2 موجود نیست و ایرپاد سری 2 فاقد این فناوری است.

ایرپاد

اکولایزر اتوماتیک تنطیم شونده:

در ایرپاد پرو صدای موزیک در حال پخش توسط سنسور های فوق پیشرفته بر حسب فیزیک و مجرای گوش کاربر بصورت خودکار تنطیم می شود و وضوح، شفافیت و بیس صدای بسیار تفکیک شده و شنیداری خواهید داشت. و همچنین این ویژگی نیز در ایرپاد سری 2 وجود ندارد و فاقد آن است.

 

هی سیری(Hey Siri) :

شباهتی که ایرپاد پرو سری 2 با هم دارند: دستور “هی سیری” است که بصورت گفتاری دائما روی ایرپادپرو و ایرپاد سری 2 با کیس شارژ وایرلس فعال و قابل استفاده است .

ایرپاد

 

ایرپاد پرو مقاوم در برابر آب:

قطعا هر یک از کاربران هنگام خرید ایرپادپرو به فکر فرو می روند و در ذهن خود به این سوال می رسند که آیا ایرپاد پرو ضدآب هست یا خیر؟! ایرپاد پرو در برابر تعریق و نفوذ مایعات مقاوم است اما (ضد آب نیست) این ویژگی در حالی است که سایر ایرپاد های دیگر از این قابلیت پشتیبانی نمی کنند و در برابر آب هیچ گونه مقاومتی ندارند.

ایرپاد

زمان شارژ با کیس شارژ:

اگر پشتیبانی کیس شارژ ایرپاد پرو را داشته باشید می توانید با چندین بار شارژ بصورت مدوام تا 24 ساعت موزیک گوش کنید که این زمان در ایرپاد سری 2 با پشتیبانی از کیس شارژ همین قدر می باشد.

 

کیس شارژ وایرلس:

ایرپاد پرو فقط دارای یک مدل است و آن هم با کیس شارژ بیسیم است و مانند ایرپاد سری 2 با دوکیس شارژ استاندارد و کیس شارژ وایرلس طراحی نشده و فقط با کیس شارژ بیسیم ارائه شده که البته با کابل هم شارژ می شود.

برای مشاهد جداگانه و یا خرید ایرپاد های سری 2 و پرو و سایر لوازم جانبی از فروشگاه بزرگ هایکوپلاس اینجا کلیک کنید.

Writer:M.Mohammadpur

Haikuplus

قوانین ارسال دیدگاه

دیدگاه‌ها

*
*

بازگشت به بالا