درباره ما

مسافت‌های طولانی، عدم امکان مقایسه گونه‌های مختلف یک محصول در یک مکان، هزینه رفت و آمد، و از همه مهمتر کمبود وقت، سبب می‌شوند که امروزه خرید کردن به فعالیتی دشوار و نامطلوب تبدیل گردد.

شهر بانه از نظر رونق اقتصادی، جایگاه بالایی در منطقه دارد و در تاریخ ۲۸ آذر ۱۳۸۹ از طرف دولت جمهوری اسلامی ایران به منطقهٔ ویژهٔ اقتصادی تبدیل شد. بانه همه روزه پذیرای مسافران بی شماری میباشد.

با توجه به وجود خطر و هزینه های سفر برای مسافرینی که قصد خرید کالا از شهر بانه را دارند . بر آن شدیم  برای رفاه حال شما هموطنان گرامی فروشگاه هایکوپلاس را راه اندازی نماییم.

حال در هایکوپلاس تلاش ما بر این است که محصولات کاملا اورجینال را به شما عزیزان معرفی کنیم تا بتوانید به راحتی و بدون هیچگونه نگرانی محصول مورد نظر خود را خریداری کنید. ما با اطمینان کامل کیفیت محصولات خود را ضمانت می کنیم. 

یکی از خوبی های فروشگاه اینترنتی این است که در کمترین زمان ممکن در منزل، محیط کار، اوقات فراغت یا هر جایی که باشید می توانید محصولات یک فروشگاه را با هم مقایسه کنید و محصول مورد نظر خود را انتخاب، و در عرض چند ثانیه خریداری کنید.

هایکوپلاس دارای هزاران محصول از برندهای معتبر است و هر روز فعالیت خود را بیشتر می کند تا محصولاتی متنوع تر به شما عزیزان عرضه کند.

لازم بذکر است در صورت تمایل برای سفر به شهر بانه ، میتوانید برای خرید از فروشگاه ما به آدرس: پاساژ گلستان – روبروی ورودی سوم – کوچه ی پشت پاساژ – بازرگانی هایکوپلاس

خریدی لذت بخش برای شما آرزومندیم