تماس با ما

در هایکوپلاس تلاش ما بر این است که محصولات کاملا اورجینال را به شما عزیزان معرفی کنیم تا بتوانید به راحتی و بدون هیچگونه نگرانی محصول مورد نظر خود را خریداری کنید. ما با اطمینان کامل کیفیت محصولات خود را ضمانت می کنیم. 

یکی از خوبی های فروشگاه اینترنتی این است که در کمترین زمان ممکن در منزل، محیط کار، اوقات فراغت یا هر جایی که باشید می توانید محصولات یک فروشگاه را با هم مقایسه کنید و محصول مورد نظر خود را انتخاب، و در عرض چند ثانیه خریداری کنید.

هایکوپلاس دارای هزاران محصول از برندهای معتبر است و هر روز فعالیت خود را بیشتر می کند تا محصولاتی متنوع تر به شما عزیزان عرضه کند.

لازم بذکر است در صورت تمایل برای سفر به شهر بانه ، میتوانید برای خرید از فروشگاه ما به آدرس: پاساژ گلستان – روبروی ورودی سوم – کوچه ی پشت پاساژ – بازرگانی هایکوپلاس

خریدی لذت بخش برای شما آرزومندیم

  • فکس پاساژ گلستان - روبروی ورودی سوم - کوچه ی پشت پاساژ - بازرگانی هایکوپلاس
  • تلفن
    09911227357 ساعات کاری 9:00-1700
  • ایمیل پشتیبانی info@site.com
  • شبکه های اجتماعی
تماس با ما [contact-form-7 404 "Not Found"]

سوالات پرتکرار

آیا فروشگاه هایکوپلاس به تمام نقاط ایران ارسال دارد؟

بله، فروشگاه دی جی بانه محصولات خود را به تمام نقاط ایران ارسال می کند.

هزینه ارسال چگونه محاسبه می شود؟

هزینه ارسال بستگی به شهر مقصد و نوع کالا دارد و اگر در سبد خرید خود چند کالا داشته باشید برای هر کالا هزینه ارسال مجزا باید بپردازید. هر کالا کرایه مخصوص به خود را دارد. شما می توانید در سایت ثبت نام کرده و مراحل خرید را دنبال کنید تا هزینه ارسال کالا را مشاهده نمایید.

آیا برای سفارش چند کالا با هم چند کرایه پرداخت کنیم؟

خیر. برای سفارشاتی که شامل چند وسیله می باشد باید برای هر کالا کرایه مجزا پرداخت کنید.