قوانین و مقررات

خدمات و محتویات سایت، صرفا براى استفاده شخصى و غیر تجارى شما عرضه شده است. هر گونه سوء استفاده از این اطلاعات پیگرد قانونی خواهد داشت و هیچ فرد حقیقی، حقوقی یا سایتی به هیچ عنوان نمی تواند از اطلاعات موجود در سایت براى فروش، تولید مجدد یا ایجاد ترافیک در سایت خود استفاده نماید. اگر مایلید از سرویسها و محتویات سایت جهت مقاصد تجارى استفاده نمایید لازم است از قبل به ما اطلاع دهید. براى این کار لطفا با ما تماس بگیرید. استفاده از محتویات سایت دیجی بانه برای سایت ها و وبلاگ های شخصی تنها به شرطی که منافع تجاری مد نظر نباشد با ذکر منبع یا آدرس سایت مجاز می باشد.

2- اطلاعات موجود در سایت هایکوپلاس از شرکت های سازنده محصولات جمع آوری و در سایت قرار داده شده است. ممکن است اطلاعات محصولات و سرویس های موجود یا ارائه شده در سایت هایکوپلاس در مواردی غیر دقیق یا دارای خطاهای نگارشی باشد. سایت هایکوپلاس مسئولیتی را در قبال اطلاعات ارائه شده برعهده نخواهد داشت. سایت هایکوپلاس به طور مداوم اطلاعات و محتویات سایت را به روز خواهد کرد.

3- کاربران باید هنگام سفارش کالای مورد نظر خود، فرم سفارش را با اطلاعات صحیح و به طور کامل پر نمایند. بدیهی است درصورت ورود اطلاعات ناقص یا نادرست، سفارش کاربر قابل پیگیری و تحویل نخواهد بود.