حریم شخصی

سیاست حفظ حریم شخصی کاربران

هایکوپلاس به اطلاعات مخفى یا خصوصی اشخاصى که از خدمات سایت استفاده می کنند، احترام گذاشته و از آن محافظت می کند.

هایکوپلاس در حفظ حریم شخصی شما مشتریان عزیز کاملا متعهد است و در این راستا، اقدام به توسعه تکنولوژی مورد نیاز برای اطمینان و امنیت استفاده شما از سایت می نماید.

جمع آوری اطلاعات شخصی شما

وب سایت دیجی بانه اقدام به دریافت اطلاعاتی می کند که هنگام ارسال سفارش خرید کالاها، بر مبنای آن بتوان سفارش را در اسرع وقت و با هماهنگی قبلی تحویل دهد.

ارتباط مستقیم با کاربران

تنها مرجع رسمی مورد تایید ما برای ارتباط با شما، پایگاه رسمی این سایت یعنی https://haikuplus است. ما با هیچ روش دیگری جز ارسال نامه از طرف آدرسهای رسمی و تایید شده در سایت، با شما تماس نمی گیریم.
وب سایت هایکوپلاس هیچ گونه سایت اینترنتی با آدرسی غیر از https://haikuplus و همچنین، هیچ گونه وبلاگ و شناسه در برنامه های گفتگوی اینترنتی همچون Yahoo Messenger یا MSN Messenger و غیره ندارد و هیچگاه با این روش ها با شما تماس نمی گیرد.
برای تماس با سایت هایکوپلاس ، می توانید از طریق شماره های ذکر شده در سایت اقدام نمایید یا از طریق تلگرام و اینستاگرام با ما ارتباط برقرار کنید. ما به صورت 24 ساعته پاسخگوی شما عزیزان خواهیم بود.

هر گونه پیشنهاد یا انتقادی داشته باشید می توانید از راه های ذکر شده با ما در میان بگذارید ما نهایت تلاش خود را خواهیم کرد تا خدماتی بهتر به شما عزیزان ارائه دهیم.